Dolby Atmos

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Program » Filmy » Zabijákova žena & bodyguard

Zabijákova žena & bodyguard

Hitman's Wife's Bodyguard

Akční / Komedie / Thriller

USA, 2021, 117 min.


Režie: Patrick Hughes

Scénář: Tom O'Connor

Hudba: Atli Örvarsson

Hrají: Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Tom Hopper, Gary Oldman, Frank Grillo, Salma Hayek, Morgan Freeman, Antonio Banderas...

Hodnocení filmu:

 

Hodnocení diváků

8/10

V pokračování úspěšného filmu Zabiják & bodyguard se vrací Samuel L. Jackson coby náruživě „fuckující“ zabiják a Ryan Reynolds jako jeho psychicky deprimovaný bodyguard. Jenže místo zábavné dvojky to tentokrát bude trojka. V divoké akční jízdě plné nebezpečných přestřelek a slovních výměn je totiž doplní Salma Hayek v roli zabijákovy manželky Soni. Je to dáma stejně smrtonosná, násilnická a sprostá jako její muž.

Michael Bryce, osobní strážce toho času bez licence, plánuje klidný odpočinek, jeho osobní terapeutka mu používání zbraní na nějaký čas dokonce zakázala. “Žádné bodyguardování!” nakáže mu psycholožka a pošle ho na prázdniny k moři, kde si mají jeho pocuchané nervy odpočinout. Jakmile ale nazuje papuče a otevře si knížku, předsevzetí a klid jsou fuč. Během vteřiny se ocitne uprostřed divoké přestřelky, které vévodí manželka jeho nedávného chráněnce, nájemného zabijáka Dariuse Kincaida. A než se rozkouká, je proti své vůli znovu ve službě. Nejdříve je potřeba zachránit Kincaida ze spárů pomstychtivých mafiánů, hned nato dostane prapodivná trojice za úkol zachránit celou Evropu. Svůj maniakální plán totiž spřádá arcipadouch v podání Antonia Banderase. Zabiják, jeho žena a jeho bodyguard vyrážejí na zběsilou cestu evropskými letovisky, bez covid passu zato se slušným arzenálem zbraní. Během ní narazí na Morgana Freemana v roli . . . to je třeba vidět až v kině.

Trailer

cinemart bontofilm bioscop    

 Kinobox   

Nahoru