Dolby Atmos

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Program » Filmy » Sylvanian Families ve filmu: Dárek od Freyi

Sylvanian Families ve filmu: Dárek od Freyi

Gekijouban Sylvanian Families: Freya kara no Okurimono

Animovaný / Rodinný

Japonsko, 2023, 66 min.


Režie: Kazuya Konaka

Scénář: Hirotoši Kobajaši

Hudba: Džun Ičikawa

Hrají: Juina Kurošima, Akeno Watanabe, DAIGO, Inori Minase, Kaede Hondo, Maju Macuoka, Satoši Hino, Jú Aoi, Misa Watanabe...

Hodnocení filmu:

 

Hodnocení diváků

0/10

Vy ještě neznáte Sylvanian Families?  Teď máte příležitost se s nimi seznámit:

Za vysokými horami a hustými lesy se rozprostírá vesnička Sylvania. A v ní žijí Sylvanian Families. Tyto roztomilé zvířecí postavičky původem z Japonska si oblíbily děti po celém světě a okamžitě se staly globálním fenoménem.  Nejsou to však běžné hračky.  Mají svá jména i narozeniny, bydlí ve stylových domech obklopených přírodou a žijí život plný lásky a porozumění.  Každý obyvatel vesnice má své poslání a svůj jedinečný příběh, což ze Sylvanie dělá více než jen obyčejný pohádkový svět. A v něm žije i hlavní hrdinka filmu Freya, přátelská králičí holčička, která ráda pořádá párty pro ostatní děti, všem ráda pomáhá, a proto nesmí nikde chybět.

Ve vesnici Sylvania se blíží každoroční festival, a zatímco jsou všichni nadšeni a připravují své festivalové kousky, Freya má problém. V den festivalu má její maminka narozeniny a ona vůbec netuší, jaký jí dát dárek. A k tomu ještě dostala důležitý úkol vybrat Strom roku, hlavní událost festivalu. Podaří se Freye vše zvládnout? Jaký dárek by měla mamince dát? A který strom je ten nejhezčí?

Trailer

cinemart bontofilm bioscop         

Nahoru