Dolby Atmos

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Program » Filmy » Neviditelný

Neviditelný

The Invisible Man

Thriller

USA, 2020


Režie: Leigh Whannell

Scénář: Leigh Whannell

Hrají: Elisabeth Moss, Aldis Hodge, Storm Reid, Harriet Dyer, Oliver Jackson-Cohen...

Hodnocení filmu:

IMDB.com

7.1/10

Hodnocení diváků

9/10

Termíny projekce

Datum Přístupnost Znění Verze Časy projekce
Neděle 31. 5. 15 tit 2D 21:00
Pondělí 1. 6. 15 tit 2D 21:00
Úterý 2. 6. 15 tit 2D 21:00
Středa 3. 6. 15 tit 2D 21:00

Už mě nikdy neuvidíš. A bude tě to bolet.
Držitelka ceny Emmy Elisabeth Moss (My, seriál Příběh služebnice) hraje Hlavní roli v příběhu o posedlosti, který se inspiroval klasickým monstrem filmového studia Universal.
Cecilia Kass (Elisabeth Moss) uvízla v nebezpečném vztahu s bohatým brilantním vědcem, který ji poměrně nevybíravě kontroluje na každém kroku. Až s pomocí rodiny a přátel se jí z jeho “zajetí” podaří uniknout. Její ex navíc krátce poté spáchá sebevraždu a poměrně překvapivě právě Cecílii odkáže velkou část svého majetku. Ta však začne mít záhy pocit, že jeho smrt mohla být fingovaná. Důvodem je série těžko vysvětlitelných událostí, jejichž intenzita a brutalita se stupňuje tak, že lidé z jejího okolí se ocitnou v bezprostředním ohrožení života. Jak si může člověk udržet zdání příčetnosti a přitom tvrdit, že vám jde o život kvůli něčemu, co nevidíte?
Film Neviditelný produkuje hororový genius Jason Blum se svou společností Blumhouse. Autorem scénáře a režisérem snímku je Leigh Whannell, jeden z původních tvůrců série Saw a režisér úspěšného thrilleru Upgrade.

Trailer

cinemart bontofilm bioscop    

 Kinobox   

Nahoru