Dolby Atmos

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Program » Filmy » Kočka a pes: Šílené dobrodružství

Kočka a pes: Šílené dobrodružství

Chien et cha

Komedie / Dobrodružný / Animovaný

Francie, 2024, 87 min.


Režie: Reem Kherici

Scénář: Reem Kherici

Hudba: Laurent Aknin

Hrají: Philippe Lacheau, Reem Kherici, Franck Dubosc, Victor Artus Solaro, Shawn Baichoo, Martin Dansky...

Hodnocení filmu:

 

Hodnocení diváků

4/10

Termíny projekce

Datum Přístupnost Znění Verze Časy projekce
Středa 28. 2. P cz 13:30
Čtvrtek 29. 2. P cz 13:50
Pátek 1. 3. P cz 13:50
Sobota 2. 3. P cz 11:50 13:50
Neděle 3. 3. P cz 11:50 13:50
Pondělí 4. 3. P cz 13:50
Úterý 5. 3. P cz 13:50
Středa 6. 3. P cz 13:50

Rozmazlená kočičí celebrita a psí podvraťák z ulice vytvoří nejvíc nepravděpodobnou dvojici, která se spolu ocitne v divočině bez svých páníčků a musí najít cestu domů. Příroda je ale strašně nepohodlná, jsou v ní otravná zvířata, co je chtějí sežrat, a navíc mají v patách policajta, který je chce chytit. Bláznivá francouzská komedie pro celou rodinu, kde budou chlupy jenom lítat.  

Hned dvě naprosto nečekané dvojice se spolu musí vydat na dobrodružství a na cestu plnou karambolů a zábavy. Načančaná Monika si hýčká svou internetovou celebritu, kočku Divu. Zloděj Jack právě šlohnul exklusivní drahokam. Jeden psí podvraťák mu ho spolknul, a tak si ho osvojil. Všichni mají stejnou cestu letadlem, jenže zatímco páníčci bez problémů vzlétnou, kočka a pes vypadnou ze zavazadlového prostoru a zůstanou trčet na zemi.

Kromě počtu nohou snad ani nemohli být rozdílnější. Přesto se shodou řady událostí spolu ocitnou nafoukaná kočka a zatoulaný pes. A stovky mil od nich se musí spojit vyfintěná Monika a hledaný zloděj. Lidská dvojice se vydává hledat své opravdu drahé a cenné miláčky . . a kočka a pes? Ti jsou úplně v koncích. Vyrážejí na zběsilou cestu zasněženou divočinou z Kanady až do New Yorku, kam měli původně letět. Vedle vlastní neschopnosti, divokých zvířat a jiných nástrah čelí ještě jednomu velkému problému. V patách mají policajta, který moc dobře ví o ukradeném drahokamu v psím břiše a chce ho za každou cenu dostat.

Kočka a pes: Šílené dobrodružství je hraná komedie pro celou rodinu, která kombinuje roztomilé zvířecí hrdiny, humor, akci a tradici francouzských komedií.

Trailer

cinemart bontofilm bioscop    

 Kinobox   

Nahoru