Dolby Atmos

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Program » Filmy » Příběh koček

Příběh koček

CATS AND PEACHTOPIA

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný

Čína, 2018, 90 min


Režie: Gary Wang

Scénář: Gary Wang

Hudba: Haowei Guo

Hrají: Yufeng Li, Yanduo Yang, Emil Chau, Zhe Zhang, Linsheng Chen...

Vstupenky

Informace: +420 721 655 497 (13.00 - 20.00 hod.)

Hodnocení filmu:

IMDB.com

6.7/10

Hodnocení diváků

7/10

Termíny projekce

Datum Přístupnost Znění Verze Časy projekce
Neděle 19. 8. P cz 2D 12:40 15:00
Pondělí 20. 8. P cz 2D 15:00
Úterý 21. 8. P cz 2D 15:00
Středa 22. 8. P cz 2D 15:00

Devět životů, devětkrát větší zábava. Jsou především líné a všechno mají na háku, ale i kočky mají velká srdce, mají své legendy a dny, kdy zažívají neuvěřitelně věci. Jedno takové nevšední a doslova velkolepé dobrodružství ukáže nová animovaná komedie Příběh koček.

Kocour Marvin se svým synem Samem to vyhráli. Žijí si na vysoké noze pohodlného domova, na svět koukají z výšky mrakodrapu a vůbec nic jim nechybí. Říká se, že kočky mají devět životů, a tihle kocouři využívají jenom ten první, spokojený a bez problémů. Znáte ale děti, chtějí poznat svět, něco zažít a malý kocourek by se navíc strašně rád podíval do pověstného ráje koček. Sestaví si vlastní létací stroj a vyráží na dobrodružství, o kterém se bude jednou vyprávět a točit filmy. Nasadí si brýle a je pryč!

Kocouří táta Marvin musí překonat sám sebe, všechen svůj strach i nepříjemné vzpomínky z minulosti, a vydat se na záchrannou misi. Nejen do džungle velkoměsta, stopy totiž vedou do skutečné divočiny plné nástrah a divokých zvířat. Má sice pomocníka, barevnou papoušici Ara, i tak ho čeká cesta, kde se devět kočičích životů bude hodit. Všechny čeká hromada zážitků, zábavy a nečekaných setkání, o nichž by se jim bez odvahy malého kocoura ani nesnilo.

Trailer

Fotogalerie

4

cinemart bontonfilm bioscop    

 Kinobox t-mobile     

Nahoru